[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E rrahin gruan me kamxhik në publik derisa humb ndjenjat (Video +18)Një video është postuar ditën e premte në rrjetet sociale, ku shihet se si një burrë e rrah me kamxhik një grua të mbuluar.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Indonezi dhe gruaja është dënuar nën ligjin e Sheriatit, transmeton Klan Kosova.

Në video shihet se si dhjetëra persona ishin të mbledhur për ta shikuar dënimin e vrazhdë ndaj kësaj gruaje, e cila bie pandjenja pas goditjeve.

Më poshtë mund ta shikoni videon. Kujdes pamjet janë të rënda (+18)

https://youtu.be/xhwideXFLUM