E rëndë: Dyshohet se polici vret vëllain e tij me armë

Gazeta  raportoi pak më parë për disa të shtëna me armë zjarri në fshatin Gushtericë të Graçanicës. Burimet e Gazetës Sinjali njoftojnë se dyshohet që vëllai e ka vrarë vëllain, ndërsa i dyshuari është zyrtar policor. Këto janë informatat e para që Sinjali i ka siguruar dhe është në përpjekje për t’i konfirmuar me Policinë … Vazhdoni me leximin e E rëndë: Dyshohet se polici vret vëllain e tij me armë