[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E qëllojnë me kallashnikov dhe më pas e therin me hanxhar një politikan (VIDEO+18)Një politikan në Indi u vra ditën e djeshme në parkimin e banesës së tij. Ai u kthye rreth orës 21:30 të mbrëmjes me makinë. Sapo doli nga automjeti dhe mori rrugën për në apartament, dy persona e sulmuan.

Në fillim pamjet tregojnë se ai u qëllua me kallashnikov dhe më pas për rreth 10 herë me rradhë vrasësit e goditën me hanxharë të mëdhenj. Ngjarja ndodhi 20 km larg Mumbait. Politikani 52-vjeçar u dërgua në spital ku më pas humbi jetën. Pamjet janë të rënda.

SHIKO VIDEON