[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E papritur: Afrona ka një urim për Tarën (Foto)Vajza e Teuta Krasniqit dhe Blero Muharremit, Tara ka sot ditëlindjen.

Një urim i vecantë, asaj i ka ardhur edhe nga partnerja e Bleros,Afrona Dika, shkruan botapress.info

Përnes një postimi në Instastory,ajo  ka uruar kështu Tarën: