[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E pabesueshme kënd e ka shok Shpat Kasapi (Foto)Shpati hokeistin gjerman e ka mik të mirë, por edhe ish e dashura e tij Afërdita të dashurin e tanishëm e ka hokeistin çek

Çfarë e lidh Shpatin kjo miqësi, apo mos nëpërmjet tij dëshiron ta njoh të dashurin e ish të dashurës?!

Pasi që sporti i njëjtë me mikun e Shpatit dhe të dashurit të Afërditës mund t’i bashkoj?/Kosovarja/