[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E pa besueshme, Roberti i Norës e puth transgjinoren Linda Rei!Linda Rei ishte ajo e cila ditë më parë në një intervistë kishte thënë së e pëlqen Robert Berishen dhe po të mos kishte qenë i martuar me Norën, ajo do të martohej me të.

Ndërsa sot në emisionin e Shpetim Deskut, N’Kosovë Shoë, Linda vazhdoi me komplimentet drejtuar Robertit, ndërsa ky i fundit kishte një përshëndetje për të, e që në fund i dhuron edhe puthje

Shiko Videon nga minuta e 30-të: