E fundit: Ndërron jetë në plazh 35-vjeçari kosovar, dyshimet e para

Një pushues nga Kosova ka gjetur vdekjen në plazhin e Tales në Lezhë.Sapo ka hyrë në det, kosovari i moshës rreth 35-vjec nuk është ndjerë mirë dhe është marrë dhe nga autoambulanca për ta dërguar në urgjencën e Spitalit të Lezhës.

Fatkeqësisht, ai nuk ka mundur të mbërrijë në spital, pasi ka humbur jetën gjatë rrugës.

LEXO EDHE KETE

Dy foshnje me COVID po mjekohen në QKUK

Ndërkohë, trupi i viktimës është dërguar në morgun e spitalit, ku pritet t’i nënshtrohet mjekësisë ligjore, e cila do percaktojë shkakun e vdekjes./Botapress.info/

ngjashme