E fundit: Aksident i frikshëm në Rrugën e Kombit, autobusi plot pasagjerë përfundon në kanal

Një autobus ka dalë nga rruga në Kukës dhe ka përfunduar në kanal. Policia bën me dije se shkak është bërë humbja e kontrollit nga ana e shoferit G. D., 58 vjeç i cili është vënë nën hetim në gjendje të lirë. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar dy pasagjerët që ndodheshin në autobus, të … Vazhdoni me leximin e E fundit: Aksident i frikshëm në Rrugën e Kombit, autobusi plot pasagjerë përfundon në kanal