[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dini se çfarë makine vozit Afërdita Dreshaj? (Foto)Të gjithë nga ne e dimë se ‘Amerikanët’ dhe banuesit në Amerikë janë besnik të makinave që prodhohen në atë shtet por kështu nuk mund të themi edhe për këngëtaren shqiptare, Afërdita Dreshaj.

Ajo për dallim nga shumica atje preferon makinat Europiane teksa së fundmi përmes një fotografie ndonëse jo qëllimisht ka zbuluar se çfarë makine posedon aktualisht.

‘BMW’ është emri i mjetit me të cilin Afërdita kryen lëvizjet e saja nëpër SHBA ndonëse ato tashmë janë reduktuar dukshëm pasi që ajo po jeton përkrah të dashurit të saj e me këtë rast lind pyetja, pas kujt do duhej të ‘vraponte’ tjetër ajo?!. /Prive.al/