E dhimbshme: Vdes në moshë të re i riu nga Drenica

Ka ndërruar jetë në moshë të re, pas një sulmi në kokë(tru) Ardi Berisha nga Vasileva e Drenasit.Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit. “Sa i dhimbshem ky lajm! Me dhimbje shume te madhe e kuptova se paska nderruar jete ish nxenesi im Ardi Berisha. Ngushellime … Vazhdoni me leximin e E dhimbshme: Vdes në moshë të re i riu nga Drenica