[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dhimbshme/ Nënë e bijë vdesin brenda 30 minutash në dy aksidente të ndryshmeNjë grua nga Alabama te Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe vajza e saj humbën jetën në dy aksidente të ndryshme brenda 30 minutash mëngjesin e së martës në SHBA.