[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dhimbshme kjo se çka u tha n’Kosovë Show, “ndërpritet” emisioni (Video)Gjatë intervistimit të këngetarit Valton Krasniqi i cili jeton që disa vite në Zvicër, Shpetim Desku e pyeti edhe për babain e tij të ndjerë të cilin Valton Krasniqi s’e kishte parë plot 20 vite, transmeton Republikaonline.net.

Normalisht Valtoni nuk u përmbajt nga lotët, dhe detyrimisht emisioni u nderpre për pak qaste./Republikaonline.net