[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dashura arrin në dasmën e tij dhe lufton me nusen(Video(Një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale dhe ka bërë buj të madhe duke kapur një moment mjaft interesant në jetën e një cifti të sapomartuar, transmeton Botapress.info

Në video shihet se si arrin e dashura e tij në dasmë dhe se si ndeshet keq me nusen e tij.

Ja video: