[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Dy jetë me shumë dhimbje e shumë sakrifica në shërbim të Kosovës”Anëtari i kryesisë së AAK-së Avni Arifi, në profilin e tij në facebook ka shkruar ka postuar një foto të liderit të kësaj paritë Ramush Haradinajt dhe babait të tij, ku ka shkruar se janë Dy jetë me shumë dhimbje e shumë sakrifica në shërbim të Kosovës.

Postimi i tij i plotë:

Dy jetë me shumë dhimbje e shumë sakrifica në shërbim të Kosovës. Krenar.