Dua Lipa shfaqet provokuese me veshje shkëlqyese

Këngëtarja shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.27 vjeçarja ka kaluar një kohë të mirë për disa ditë radhazi në Ibiza të Spanjës.

Ajo ndërkohë ka shumë nga momentet e këndshme që po shijon atje, t’i ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Dua publikoi disa fotografi të reja, në të cilat dukej mjaft tërheqëse.

“Shtatori”, shkroi Lipa krahas këtyre fotografive, të cilat nuk kaluan pa pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

ngjashme