Dua Lipa kapet mat, kush është i dashuri i ri i saj?

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, duket se po shijon romancë të re. Pas një turi të gjatë, ajo ka ndarë disa ditë për t’u relaksuar.

Këtë e ka bërë me të dashurin e saj të ri, komedianin Trevor Noah.Dua dhe 38 vjeçari janë parë së bashku në East Village në New York, duke u përqafuar, duke u puthur dhe darkuar bashkë.

LEXO EDHE KETE

“Nuk e pranoj Kushtetutën e Kosovës, nuk korrespondon me mua”, një mendim i rrezikshëm shfaqet në studio televizive

Por, as njëri e as tjetri nuk i kanë bërë akoma publike shkendijat mes tyre./Botapress.info/

ngjashme