[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Djali i Rugovës në ndejë me Thaçin e Veselin (Foto)Presidenti i vendit Hashim Thaci është parë i shoqëruar bashkë me Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin në një ndejë.

 
Përveç Veselit, prezent ishte dhe djali i ish-presidentit Ibrahim Rugova, Mendim Rugova, të cilët po merrnin pjesë në një ndejë përshëndetjeje të organizuar, njofton Klan Kosova.