[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dikur te dashuruar kokë e këmbë, tash Ledri i gjuan kunja të rëndë Dafinës (Foto)Lidhja e tyre ishte ndër më të përfolurat.

Gjatë kohës kur ishin të ldihur, të gjithë mendonin se Ledri dhe Dafina ishin bërë për njëri-tjetrin, por si çdo gjë tjetër e bukur, edhe lidhja e tyre mori fund. Por edhe pse shoqëria e ish çiftit vazhdoi edhe pas ndarjes, sërish u vërtetua se është shumë e vështirë të mbetesh mik me ish-in. Këngëtarja ka vendosur ta largojë  njëherë e përgjithmonë Ledrin nga jeta e saj duke e hequr edhe nga  Instagrami.

Ndërsa 30 vjeçari vazhdon ta ndjekë Dafinën por  pas veprimit të saj ka bërë këtë reagim: “Do sene i mson prej gabimeve, do i mson me moshën”, ka shkruajtur ai në një foto të tijën. Të jetë ky një mesazh për ish të dashurën e tij, Duffye-n?