[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dikur Çiljeta, tani Jehona është shqiptarja me gjoksin më gjigant (Foto)Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Jehona çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike.

 

Këto foto e dëshmojnë këtë më së miri.