[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deputetët tjerë përgjaken, Grubi ik me buzëqeshje duke përshëndetur huliganët (VIDEO EKSKLUZIVE)Një video nga momenti i përleshjes në Kuvend ka tronditur opinionin shqiptar në Maqedoni.

 

 

Në video shihet se si deputeti i BDI-së dhe krahu i djathtë i Ali Ahmetit, Artan Grubi, në momentin që fillon përleshja ik nga salla e Kuvendit, ndërsa askush nga protestuesit nuk e ndalon ose sulmon. Përkundrazi, derisa deputetët e tjerë po përgjakeshin, ai u largua duke qeshur dhe duke i përshëndetur protestuesit.

 

Për më shumë shikoni videon skandaloze duke klikuar KËTU!