[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Del hapur Greta Koçi, e dashuruar marrëzisht pas … (FOTO)Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private.

Greta ka ditur të jetë gjithmonë e rezervuar, por duket se sot këngëtarja ka pranuar disi se është në një lidhje dhe madje shumë e dashuruar. Në një foto të postuar së fundmi në Instagram, ku Greta duket e veshur me shumë stil, këngëtarja shkruan se:

“Ti je një nga arsyet përse unë buzëqesh! Dashuri për atë, i dashur, perfekte, me stil”- shkruan ajo. Nga hashtag-et është e qartë se Greta tashmë është në një lidhje sentimentale dhe shpresojmë të marrim  vesh diçka më shumë në ditët në vazhdim.