[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Debat i ashpër në mes Rexhep Selimit dhe Sadri Feratit (VIDEO)Botapress, 16 Janar

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sadri Ferati është ballafaquar me Deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi.

Ferati dhe Selimi assesi nuk mund të pajtoheshin me njëri tjetërin për çështjen e meritave se kush e ndaloi trenin e nisur nga Beogradi për në Mitrovicë, njofton Klan Kosova.

Në këtë rast Sadri Ferati, deputet i LDK-së, ka bërë një kërkesë për opozitën në Kosovë, veçanërisht për Lëvizjen Vetëvendosjes, duke përdorur një retorikë shumë interesante.

“Prisheni ramazanin nganjëherë”, ka thënë Ferati duke debatuar në Info Magazine në Klan Kosova me deputetin e Vetëvendosje, Rexhep Selimin.

Për më shumë ndiqeni ballafaqimin e Feratit dhe Selimit në debatin televiziv Info Magazine.