[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Darka romantike dhe seksi e Fjollës në Maldive (Foto)Këngëtarja Fjolla Morina është duke e shijuar pafund kohën e saj në Maldive.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ajo ka shijuar një darkë në breg të detit së bashku me nënën dhe vogëlushen e saj. Fjolla është shfaqur seksi e veshur në mënyrë provokuese dhe seksi. Fjolla prej disa kohësh ndodhet në Maldive ku mesa duket e ka shumë të vështirë të mendojë rikthimin./Gazeta Express/