[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Cristiano Ronaldo nuk përmbahet, çfarë i bën kësaj bukuroshe (Foto)Jeta e Cristiano Ronaldos jashtë fushave të blerta po shkon shumë mirë.

Ylli portugez muajt e fundit ka nisur një lidhje me modelen Georgina Rodriguez, me të cilën u paraqit edhe në ceremoninë e Topit të Artë në Cyrih. Por, derisa Ronaldo po kalon momente të lumtura me Rodriguez, shtypi spanjoll ka zbuluar para se të niste këtë lidhje, ka pasur kontakte dhe me modelen ruse, Lilia Ermak. Lilia Ermak jeton në Miami, dhe ka mbi një milion ndjekës në Istagram.

 Image result for Georgina Rodriguez