[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Conte dhe Mourinho në garë për yllin e Milanit (Foto)Gianluigi Donnarumma, portieri i Milanit, gjatë verës mund të transferohet në Premierligë

Skuadra e Milanit mund të mbetet pa yllin e saj të ri, portierin italian,  Gianluigi Donnarumma gjatë verës.

Sipas tabloidit britanik, The Independent, Jose Mouirnho dhe Antonio Conte po synojnë që gjatë verës t’i bëjnë ofertë Milanit për Donnarumma, përcjell Express.

Por, përveç Chelseas dhe Manchester Unitedit, portierin e talentuar po e kërkon edhe Real Madridi dhe Juventusi.

Image