[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Çmendet” Mihrija! Me fustan transparent e poza seksi para aparatit (Foto)Mihrije Braha nuk di të ndalet

Pavarësisht moshës së saj, këngëtarja vazhdon që të tregojë se ende është në formë të mirë dhe vazhdon të ruajë format e saja seksi, shkruan GazetaExpress.

E tillë ka qenë ajo në fotot e saj të fundit ku këngëtarja ka treguar edhe njëherë asetet e saja.

Ajo është paraqitur me një fustan shumë transparent para fotografit Avni Selmani, ku ka bërë një fotosesion së fundmi.

Se sa seksi paraqitet në këtë fotosesion Mihrija, shikojeni vetë.