[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ç’ke bërë Justin, shiko çfarë femre ke humbur! (Foto)Për të është bërë diçka e zakonshme të postojë foto me bikini, madje shpesh herë edhe “topless”. Dhe Sahara Ray ka vazhduar edhe këtë të hënë me postimin e këtyre fotove.

Bukuroshja 23-vjeçare ka ndarë për ndjekësit e saj një foto ku duket së bashku me dy shoqe të sajat me bikini.

Australiania, ish e dashura e Justin Bieber, dukej e mrekullueshme në plazhin Casa Malca në Meksikë.

Related image

Related image

 Related image