[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çka thotë Nexhmije Pagarusha për Shkurte Fejzen? (Foto)Këngëtarja e madhe, bylbyli i muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha, asnjëherë nuk ka pasur dëshirë të madhe për tu ekspozuar, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtares nuk i pëlqen as të komentoj shumë për koleget e saj, duke mbetur e rezervuar.

Por, Nexhmije Pagarusha nuk ka mundur pa i thënë dy fjalë për Shkurte Fejzen, duke e quajtur “E dashura dhe e bukura Shkurte Fejza.