[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çka po ndodh me Leonorën, shikoni sa shumë ka ndryshuar pas lindjesNdonëse ka kohë që është larguar nga skena muzikore, Leonora Poloska ende mbetet një ndër artistet e dashura për publikun.

 

Larg syrit të mediave ajo po jeton e lumtur pranë bashkëshortit të saj Andin Randobravës dhe të bijës Andorës.Poloska është aktive në rrjetet sociale ku publikon momentet e saj më të veçanta, shkruan rtv21.E ditëve të fundit ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Leonora ka shkurtuar flokët. Edhe e tillë e pa grim ajo duket shumë bukur.Ditë më parë në media u fol se interpretuesja e hiteve “Fati im nuk ishe ti”, “Do të digjesh” e të tjera do t’i rikthehet muzikës pas sezonës së verës.