Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Ngjarjet e ditës së sotme: Mbahet akademi përkujtimore kushtuar prof.. Frok Gojanit si dhe promovohet monografia me titull “Frrok Gojani, pedagog dhe misionar i denjë i shkollës shqipe”. (Salla e Kuvendit Komunal në Klinë, ora 11:00) Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. (Selia qendrore e LDK-së, ora 12:00) Rivarroset dëshmori, Enver Pacolli nga … Vazhdoni me leximin e Çka do të ndodhë sot në Kosovë?