[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

City kërkon mbrojtësin e JuventusGjiganti anglez është shumë i interesuar për të transferuar mbrojtësin e Zonjës së Vjetër

Manchester City ka bërë gati një ofertë prej 50 milion funtesh në tentim për të nënshkruar me mbrojtësin e Juventus, Leonardo Bonucci.

 

Kjo do ta bënte italianin mbrojtësion më të shtrenjtë në histori, pasi Citizens janë të vendosur ta paguajnë shumën, duke parë interesimin e Chelsea dhe Manchester United.