[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çfarë po bëjnë së bashku Morena dhe Noizy?Të dy janë shumë të njohur për publikun.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Noizy dhe bukuroshen shqiptare Morena Taraku, transmeton Gazeta Express.

 

Si duket këto ditë ata do të përformojnë së bashku në ndonjë mbrëmje muzikore.

 

Këtë e ka bërë të ditur Morena.

 

Ajo kishte postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory ku tregon se do të jenë në një vend së bashku me Noizyn.