[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çfarë kanë të përbashkët Miki dhe Kimi – kjo është e vërtetaDitët e kaluara në karantinë dhe mungesa e aktivitetit fizik e kanë bërë të vetën, që shumë nga këngëtaret shqiptare t’i shtojnë kilogramët.

Edhe këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka shtuar peshë, këtë e ka pohuar edhe ajo vetë në një prononcim për media.

“Jam bërë si Kim Kardashian. Kam shtuar rreth gjashtë kilogramë. Unë po e qes një hap, trupi po i bën dy hapa”, ka deklaruar Braha.