[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Celine Dion i nënshtrohet testit të virusit, ky është rezultatiKëngëtarja ka anuluat koncertet e planifikuara t’i mbajë këtë javë.Ylli i muzikës njoftoi se dy koncertet e saj në Pittsburgh dhe Washington D.C. po shtyhen për në nëntor pasi është e ftohur, shkruan The Mercury News.

“Me keqardhje ju njoftojmë se për shkak se është ftohur, Celine Dion do të shtyjë dy koncertet e turneut të saj ‘Courage world tour’ që ishin planifikuar të mbaheshin këtë javë,”- u tha në njoftim.

Më pas Dion shkoi të testohej për koronavirusin dhe rezultoi të ishte negative.