[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çani del zbuluar, ja si e ka gjuajtur gazetaren që “nuk ja vari!”Një vajzë nga Gjakova, e cila për profesion është gazetare, ka mbërritur sonte në “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, për të kërkuar ndihmë financiare nga të gjithë shqiptarët, pasi ajo vuante nga një sëmundje e rrallë, e cila kishte prekur vetëm 16 njerëz në të gjithë botën, dhe që i shkaktonte probleme me damarët e pjesën e barkut.
Emri i saj ishte Sasa Hoda, por për Çanin ajo ishte një njohje e vjetër, por që prezantuesi i “Zonë e Lirë” nuk e mbante mend. Ishte vetë Sasa që ia kujtoi Çanit: