Burri nga Skënderaj vdes pasi u godit nga rrufeja

Ka vdekur mëngjesin e sotëm në QKUK burri që u godit dje nga rrufeja në Llaushë të Skënderajt.Rastin për Gazetën e ka konfirmuar Shaqir Uka, shef në repartin e Intensivës Qendrore. Doktor Uka tha se përkundër përpjekjeve maksimale, pacienti ka vdekur sot në mëngjes. “Përkundër tretmanit intensiv dhe përpjekeve maksimale me mbajt në jetë nuk … Vazhdoni me leximin e Burri nga Skënderaj vdes pasi u godit nga rrufeja