[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Burim Ramadani jep një proosi bashkë me RamushinBurim Ramadani ka postuar nje fotografi dhe nje porosi se bashku me Ramushin dhe prej Ramushit.

Ramadani ka shkruar ne Facebook se Ramushi eshte vlere kombetare

 

Ja postimi i Burim Ramadanit ne Facebook

Vlerat kombëtare mbi të gjitha.

Shqiptaria është thelbi ynë, Kosova është shteti ynë i patjetërsueshëm.
Sfidat kalohen me atdhedashuri, orientim të drejtë, maturi e vendosmëri.