[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bukuroshja kiliane: Kam bërë seks me Ronaldon, në fillim ishte i turpshëmDantella Chavez ka konfirmuar se ka pasur marrëdhënie seksuale me yllin e futbollit, Cristiano Ronaldon.

Modelja e Playboy, Daniella Chavez ka pranuar se ka pasur marrëdhënie seksuale me yllin e Real Madridit, CR7, ndërsa ishte në lidhje me modelen Irina Shayk.

 Në një intervistë për gazetën meksikane “Reforma”, Daniella Chavez, tha se kishte bërë seks me Ronaldon në nëntorin e kaluar, duke realizuar një ëndërr që kishte pasur, sepse e adhuronte prej kohësh 30-vjeçarin nga Portugalia.

Ajo tha se në fillim Ronaldo ishte i turpshëm, ndërsa më pas u lirua dhe e adhuronte gjoksin e saj.Dantella-Chavez-4