[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bujar Qamili trulloset nga nudot e Iva Alikos, harron për çfarë ka ardhur në “Zonë e Lirë”Këngëtarja Iva Aliko ka qenë sensacioni i mbrëmjes në këtë të premte të emisionin “Zonë e Lirë”.Një personazh i shumë përfolur për historitë me politikanë shqiptarë e kosovare, ka trullosur edhe një ndër emrat më të mëdhenj të të muzikës shqiptare, Bujar Qamilin.

Jo vetëm për faktin se Iva kishte ardhur pa mbathje në studi, por edhe nëpërmjet kolazhin e fotografive të saj, ku shfaqet 100% nudo. Në ekran është shfaqur një nga këto fotografi , ku Iva Aliko vinte e gjitha nudo, por duke mbajtur në duar
dy doreza boksi: njërën të vendosur për të mbuluar gjoksin dhe tjetra për të mbuluar organin gjenital menjëherë Bujari ka reaguar me humor, duke thënë se “më shumë janë kënaqur ata, që e kanë para nga prapa, sepse kanë pasur pamje më të mirë”.

Më pas Çani e ka pyetur këngëtarin shkodran, se si titullohej kënga e re, të cilën ai do të promovonte
sonte në “Zonë e Lirë”, Bujari i është përgjigjur: “Pas këtyre që kam parë këtu, kam harruar pse kam
ardhur këtu, nuk mbaj më mend asgjë…!”