[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleros nuk po i han….se u nda me Afronën (Foto)Përderisa çifti i njohur Afrona dhe Blero po kalojnë përsëri një krizë, ky i fundit s’është që po mërzitet edhe aq.

Sëpaku kështu duket në disa postime të bëra në rrjetet sociale nga këngëtari i njohur Blero Muharremi, s

Ai gjatë mbrëmjes së kaluar është parë duke u argëtuar me shoqërinë e tij. Madje ai e ka bërë edhe një përshkrim që lë të nënkuptohet se atij nuk po ia ndien, nëse Afrona i ka fshirë fotot me të, ose jo..!