[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blero-Sinanit, silli Ermalit mos u tut (Foto)Emisionin ‘Xing me Ermalin’ është duke e përcjellë edhe këngëtari Blero.

I ftuar aty është kolegu i tij Sinan Hoxha i cili bashkë me Ermalin po e krijojnë një atmosferë të mahnitshme në emision.

Me plot shaka bisedën e tyre rreth karrierës muzikore e jetës private po e përcjell edhe Blero i cili nga larg po ‘inkuadrohet’ duke e fotografuar fytyrën e Sinanit e thënë ”Cka je bo nervoz o Sinan. Silli silli mos u tut. Ermal ruju”.

Ndryshe Blero dhe Sinani njihen si miq shumë të mirë.