[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blero rrok armët, po kërcënon dikë (Foto)Këngëtari Blerim Muharremi – Blero, di të ofroj pamje të ndryshme për ndjekësit e tij nëpër rrjetet sociale

 
Ai nuk është se bën foto vetëm me Tarën dhe Afronën me dy të dashurat e tij.

Blerimin kemi raste ta shohim edhe me shoqërinë e tij, por foto e fundit që ai e ka nda me ndjekësit e tij, na e ofron një Blerim më të “rrezikshëm”.

Ku ai shihet me një pushkë në dorë! A thua kujt po i kërcënohet Blero?