[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blero flet për Afronën: Çdo lidhje ka kriza, ato në distancë më shumëI ftuar në Top Show Magazine është këngëtari Blerim Muharremi.

Ndër të tjera ai është pyetur për lidhjen e tij me Afrona Dikën dhe specifikisht për ngjarjen e datës 31 janar, ku ata nuk e kanë ndjekur më njeri-tjetrin në Instagram.

Blero është shprehur se mediat kanë fryrë gjithçka përmes aludimeve të tyre dhe diçka e tillë nuk është normale pasi në mes është një vajzë e vogël, pikërisht vajza e tij Tara. Sa i përket Instagramit Blero është shprehur që në çdo çift ka momente zënke dhe krize duke mos pranuar ndarjen, por gjithsesi një problem në lidhjen e tij.

Gjithashtu faj për këtë krisje pas propozimit për martesë Blero ia ka hedhur distancës, pasi sipas tij është shumë më e vështirë të ruash një lidhje të tillë. Këto probleme kanë ardhur për këngëtarin pas propozimit të tij për martesë me Afronën. “Dasma mund të vij shpejti ose nuk vjen fare.