[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleonës së Tv 21-shit vetëm sa nuk po i shpërthen gjoksi i bujshëm(Foto+Video) 

Bleona e tv 21 tashmë është një ndër prerzantueset më të njohura të televizioneve kosovare.

Ajo po prezanton së fundi 1 kafe prej shpisë N tv21 , dhe ka zëvendësuar Labin në këtë emision.

Së fundi mysafir në këtë emision ishte humoristi i njohur Cima, transmeton Botapress.info

Bleona edhe këtë herë tregoi se paraqitja e saj fizike vetëm sa vjen e bëhët më e bukur, e sidomos ajo ka vënë në pah gjoksin e saj të bujshëm.

Sic shihet përmes fotgrafisë Bleonës duket se nuk po ia ”mban” fustani gjoksin e saj.

 

Untitled