[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleona si asnjëherë më parë, 100% nudo dhe në një pozicion aspak normal (FOTO)Bleona vijon të befasojë me çdo lëvizje që bën.

Këtë herë këngëtarja e ka nisur ditën më joga, por jo si zakonisht, në imazhin që ajo ka ndarë  në rrjetet sociale, këngëtarja shfaqet komplet nudo, në një pozicion aspak normal.

Ky lloj pozicioni është mënyra me e mirë për të çliruar energjitë negative sipas Bleonës.