[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleona pas emisionit “1 kafe me Labin” ka për të thënë diçka..Atë të gjithë e njohim nga emisioni “1 kafe me Labin” por pas largimit të moderatorit Labinot Gashit vëmendja është kthyer te kolegja e tij Blerona Zeqiri.

Ajo sot ka startuar me emisionin “1 kafe prej shpisë”, i cili vjen pas largimit të Labit nga RTV21, shkruan “Magazina.al”
Lexo edhe  Çfarë dhurate të veçantë i bëri Sinan Hoxha koleges Soni Malaj? (Foto)

Pasi ka përfunduar emisionin e parë si moderatorja udhëheqëse e emisionit, Blerona ka bërë një falenderim.

“Ndihem e bekuar per familjen, miqte dhe koleget! Falemnderit per pozitivitetin qe ma dhate sot”, ka shkruar Blerona, transmeton “Magazina.al”

Nuk dihet se sa do të ketë sukses emisioni i saj pa Labin i cili ishte shëndërruar në një imazh televiziv i RTV21 për 17 vite sa ishte pjesë e tij./Magazina.al/