[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleona Qereti lakuriq, zbulon një detaj nga pjesët e saj intime (Foto)Lakuriqësia ëshët pika e saj e fortë.
 Bleona Qereti  tashmë ka thyer çdo tabu dhe kjo foto e fundit është mëse normale për të.  Këngëtarja ka hedhur një foto duke bërë yoga në një pozicion të vështirë dhe krejt nudo. Bleona ka sqaruar se kjo foto është shkrepur nga nëna e saj Oli. Ndërkohë fotoja ka zbuluar dhe një tatuazh që Bleona ka në pjesët e saj intime.