[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Biondina e Kuvendit të Kosovës, 5 pozat më artistike të saj!Duda Balje është njëra prej deputeteve e cila gjënë vendin shpesh në mediat rozë të vendit tonë.

Ajo është një femër e cila kujdeset shumë për paraqitjen e saj çdo herë, si në kuvend ashtu edhe në daljet e saj apo postimet e fotografive që bënë në rrjetet sociale, shkruan Blic.

Blic ka përmbledhur 5 momentet ku ajo duket shumë bukur dhe plotë stil në veshjen e saj.