[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Koha kur Bill Clinton i kujtoi Vuçiç Marsin e vitit 1999(Video)Kjo video po qarkullon në rrjetet sociale dhe tregon një bahskëbisedim ndërmjet ish presidentit amerikan Bill Clinton dhe Kryeministrit të Serbisë Aleksandër Vucic.

Nd♪7r të tjera Presidenti Clinton i rikujton Vucic marsin e vitit 1999

Ndiqeni videon:

VIDEO