[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Big Mama feston ditëlindjen, kjo është mosha e sajKëngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama mbrëmë ka patur një natë të veçantë, kjo pasi ajo ka festuar ditëlindjen.

E rrethuar me miq dhe një festë unike, Bigi festoi ditëlindjen e 35-të, përcjell Gazeta Blic.

Të pranishëm në ahengun e këngëtare ishin një numër i kufizuar i miqve dhe të afërmëve të saj, përfshirë gazetarë, këngëtarë e aktorë.Ndryshe, kujtojmë që Big Mama ka kohë që nuk është aktive në muzikë duke u fokusuar më shumë si moderatore./Botapress/